Commissie Wedstrijd & Selectie
Afdeling Zweefvliegen KNVvL
AFDELING ZWEEFVLIEGEN
|
Browser Tip
Door gelijktijdig 'CTRL met +' in te toetsen vergroot je het browser scherm. Door gelijktijdig 'CTRL met -' in te toetsen verklein je het browser scherm.
Aangesloten bij:
Website door:
Procedure Nationale ladder vanaf 2024
Beste NK vliegers, bij deze treft u de nieuwe procedure aan vanaf 2024.
Procedure Nationale Ladder vanaf 2024
1. Eerst wordt een wedstrijdoverzicht van het laatste jaar (1 september t/m 31 augustus) gemaakt met
alle grote wedstrijden in binnen- en buitenland waaraan Nederlandse piloten hebben deelgenomen.
Voor de deelnemers geldt de verplichting dat zij desgevraagd de CWS voorzien van de gedetailleerde
uitslagen.
o Alleen wedstrijden die geheel zijn gevlogen door dezelfde vlieger worden meegenomen. Het
is onmogelijk om voor de ladder een score te bepalen voor een resultaat dat door een
combinatie van vliegers is bereikt. Dit betekent dat een gezamenlijk gevlogen wedstrijd op
een eenzitter voor geen van de vliegers meetelt in de Nationale Ladder!
2. Deze wedstrijdresultaten worden toegevoegd aan een databestand dat per vlieger al zijn/haar
voorgaande wedstrijdresultaten bevat. Vliegers die betrapt worden op het gebruik van doping volgens
de WADA-code worden niet opgenomen in de Nationale ladder en komen zodoende niet in
aanmerking voor de KP- selectie.
3. Elke wedstrijd krijgt een waardering die bestaat uit 2 faktoren:
zie voor meer informatie de:
Nieuwe Nationale ladder procedure vanaf 2024 PDF link.
Procedure Nationale Ladder vanaf 2024
1. Eerst wordt een wedstrijdoverzicht van het laatste jaar (1 september t/m 31 augustus) gemaakt met
alle grote wedstrijden in binnen- en buitenland waaraan Nederlandse piloten hebben deelgenomen.
Voor de deelnemers geldt de verplichting dat zij desgevraagd de CWS voorzien van de gedetailleerde
uitslagen.
o Alleen wedstrijden die geheel zijn gevlogen door dezelfde vlieger worden meegenomen. Het
is onmogelijk om voor de ladder een score te bepalen voor een resultaat dat door een
combinatie van vliegers is bereikt. Dit betekent dat een gezamenlijk gevlogen wedstrijd op
een eenzitter voor geen van de vliegers meetelt in de Nationale Ladder!
2. Deze wedstrijdresultaten worden toegevoegd aan een databestand dat per vlieger al zijn/haar
voorgaande wedstrijdresultaten bevat. Vliegers die betrapt worden op het gebruik van doping volgens
de WADA-code worden niet opgenomen in de Nationale ladder en komen zodoende niet in
aanmerking voor de KP- selectie.
3. Elke wedstrijd krijgt een waardering die bestaat uit 2 faktoren:
zie voor meer informatie de:
Nieuwe Nationale ladder procedure vanaf 2024 PDF link.
Kernploegselectie 2024
1. Peter Millenaar
2. Jeroen Verkuijl
3. Erik Borgmann
4. Thies Bruins
5. Nick Hanenburg
6. François Jeremiasse
7. Robin Smit
8. Bas Seijffert
9. Roelof Corporaal
10. Frank Hiemstra
11. Jeroen van Dijk
12. Sikko Vermeer
• Jasper Jansen
• Lars van Breemen
• Niels van Nieuwland
• Noud Kaay
• Tim Kremers
• Wout Sliedregt
Aspirantlid:
• Jesper Oord
• Lucas Vink
• Luuk Vermeer
• Robin Geraedts
• Sophie Odekerken
• Wouter Bakker
• Lizzy van Zomeren
• Marissa Starreveld-Prins
• Doortje Grunder-Bleeker
• Lilian de Bruijn
Aspirantlid:
• Sanne Vos-Zwart
Resultaten EK 2023
ORANJE UPDATE
De 2 EK's in Junioren in Denemarken en Senioren in Polen zijn voorbij met mooie resultaten!
EK in Leszno
18 meter klasse Peter Millenaar 2e plaats en Steven Raimond 19e plaats
20 meter tweezitter Erik Borgmann en Joost Wolff 4e plaats
Open klasse 4e plaats Francois Jeremiasse
1e plaats in een landenklassement!!
Junioren EK Arnborg
Club Klasse Lars van Breemen 6e plaats Tim Kremers 17e plaats en Wout Sliedrecht 19e plaats
Standaard Klasse Niels van Nieuwland 6e plaats
2e plaats in het landenklassement!!
Internationale wedstrijd Bailleau
Long flights 1e plaats Hadriaan Van Nes
Speed Race 1e plaats Roelof Corporaal
De 2 EK's in Junioren in Denemarken en Senioren in Polen zijn voorbij met mooie resultaten!
EK in Leszno
18 meter klasse Peter Millenaar 2e plaats en Steven Raimond 19e plaats
20 meter tweezitter Erik Borgmann en Joost Wolff 4e plaats
Open klasse 4e plaats Francois Jeremiasse
1e plaats in een landenklassement!!
Junioren EK Arnborg
Club Klasse Lars van Breemen 6e plaats Tim Kremers 17e plaats en Wout Sliedrecht 19e plaats
Standaard Klasse Niels van Nieuwland 6e plaats
2e plaats in het landenklassement!!
Internationale wedstrijd Bailleau
Long flights 1e plaats Hadriaan Van Nes
Speed Race 1e plaats Roelof Corporaal
Junioren EK Senioren EK Senioren WK
Hieronder vind je het meest recente overzicht van de deelnemers voor 2023 aan alle internationale wedstrijden, er kunnen altijd nog wijzigingen plaatsvinden.
Mocht er iets niet kloppen, laat het weten!
The 12th FAI Women’s World Gliding Championship
1 July 2023 – 14 July 2023, The Garray Airfield, Soria
https://wwgc2023.org/
Standard
Lizzy van Zomeren LS8
The 6th FAI Junior European Gliding Championship, Arnborg Denmark, 29th July - 12th August 2023
https://jegc2023.dk/
Club
Tim Kremers LS4
Lars van Breemen LS4
Wout Sliedregt LS4
Standard
Niels van Nieuwland LS8
21st FAI European Gliding Championships
29 July – 12 August 2023 | Leszno Airfield – Poland
https://egc2023.pl/
20m multi-seat
Thies Bruins/Jasper Jansen Arcus M
Erik Borgmann/Joost Wolff Arcus T
18 meter
Peter Millenaar JS3 RES
Steven Raimond AS33 Es
Open
Francois Jeremiasse EB29R
11th Final Sailplane Grand Prix Pavullo Italy
26th August – 2nd September 2023
https://sgpfinal23.sgp.aero/pilots
Erik Borgmann
37th FAI World Gliding Championships
Narromine NSW Australia 2nd to 16th December 2023
https://wgc2023.com.au/
Standard
Sjaak Seelen Discus 2A
Erik Borgmann Discus 2A
Club
Thies Bruins ASW20
Roelof Corporaal LS7
15meter
Jeroen Verkuijl JS3
Lars Groot ASG29
Mocht er iets niet kloppen, laat het weten!
The 12th FAI Women’s World Gliding Championship
1 July 2023 – 14 July 2023, The Garray Airfield, Soria
https://wwgc2023.org/
Standard
Lizzy van Zomeren LS8
The 6th FAI Junior European Gliding Championship, Arnborg Denmark, 29th July - 12th August 2023
https://jegc2023.dk/
Club
Tim Kremers LS4
Lars van Breemen LS4
Wout Sliedregt LS4
Standard
Niels van Nieuwland LS8
21st FAI European Gliding Championships
29 July – 12 August 2023 | Leszno Airfield – Poland
https://egc2023.pl/
20m multi-seat
Thies Bruins/Jasper Jansen Arcus M
Erik Borgmann/Joost Wolff Arcus T
18 meter
Peter Millenaar JS3 RES
Steven Raimond AS33 Es
Open
Francois Jeremiasse EB29R
11th Final Sailplane Grand Prix Pavullo Italy
26th August – 2nd September 2023
https://sgpfinal23.sgp.aero/pilots
Erik Borgmann
37th FAI World Gliding Championships
Narromine NSW Australia 2nd to 16th December 2023
https://wgc2023.com.au/
Standard
Sjaak Seelen Discus 2A
Erik Borgmann Discus 2A
Club
Thies Bruins ASW20
Roelof Corporaal LS7
15meter
Jeroen Verkuijl JS3
Lars Groot ASG29
Kernploegselectie 2023
1. Jeroen Verkuijl
2. Steven Raimond
3. Thies Bruins
4. Roelof Corporaal
5. Peter Millenaar
6. Erik Borgmann
7. Nick Hanenburg
8. Lars Groot
9. Bas Seijffert
10. Sikko Vermeer
11. Sjaak Selen
12. Jelmer Vis
• Lars van Breemen
• Maurits Hebels
• Wout Sliedregt
• Niels van Nieuwland
• Tim Kremers
• Noud Kaay
Aspirantlid:
• Jesper Oord
• Jasper Jansen
• Lucas Vink
• Robin Geraedts
• Doortje Grunder-Bleeker
• Lilian de Bruijn
• Lizzy van Zomeren
• Marissa Prins
Aspirantlid:
• Sanne Zwart